Ubezpieczenia Osobowe

Ubezpieczenie kosztów leczenia

Ubezpieczenie Kosztów Leczenia w podróży.

Planują Państwo wymarzoną podróż zagraniczną i pragną cieszyć się odpoczynkiem bez żadnych zbędnych stresów? Chcecie mieć pewność bezpiecznej podróży, ale nie wiecie, jak zagwarantować sobie psychiczny spokój? Doskonale trafiliście! Dzięki świadczonym przez nas profesjonalnym oraz kompleksowym usługom będą Państwo mogli ubezpieczyć siebie oraz swoich bliskich bez ryzyka ponoszenia ogromnych kosztów za pomoc medyczną poza granicami naszego kraju. Ubezpieczenie kosztów leczenia podczas podróży to coraz bardziej popularna opcja, z której korzystają klienci w każdym wieku.

Osoby, które planują swoje urlopy w innym państwie bądź zmuszone są do wyjazdów służbowych poza granicami Polski, coraz częściej interesują się ubezpieczeniami. Wciąż jednak panuje przekonanie, że tego typu usługi są bardzo drogie – nic bardziej mylnego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu ubezpieczeniami, zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi oraz odpowiednio wykwalifikowanymi doradcami, którzy zaproponują ubezpieczenie idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Kraków jest miastem wielkich możliwości, a jedną z nich jest właśnie nasza firma. Oferujemy fachową obsługę oraz wiele atrakcyjnych zniżek – których wysokość sięga nawet do 30%. Takiej oferty na pewno nie zapewnią Państwu żadne biura podróży ani agenci ubezpieczeniowi. W ramach opisywanego ubezpieczenia można zawrzeć umowę zabezpieczającą klienta przed kosztami związanymi z wydatkami poniesionymi na niezbędną pomoc medyczną, które można rozszerzyć również o zakres dodatkowy.

Do rozszerzeń umowy ubezpieczenia kosztów leczenia, można zaliczyć:

 • ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków
 • ubezpieczenie pomocy doraźnej w podróży – Assistance
 • ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym
 • ubezpieczenie bagażu podróżnego, ubezpieczenie sprzętu sportowego
 • ubezpieczenie kosztów pobytu osoby towarzyszącej
 • ubezpieczenie kosztów ratownictwa
 • ubezpieczenie kosztów odwołania podróży

To Państwo decydują o tym, jak bardzo rozszerzą swoje ubezpieczenie. Gwarantujemy wszystkim klientom fachową pomoc ze strony naszych doradców, którzy dołożą wszelkich starań, żeby sprostać wszystkim Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom. Aby cieszyć się beztroskim wypoczynkiem, ubezpieczyć swój wymarzony wyjazd mogą Państwo już dzisiaj. Wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami, a w odpowiedzi otrzymają Państwo najlepszą ofertę ubezpieczenia podróżnego, dostępnego w stosunkowo niskiej cenie.

Ubezpieczenia Zdrowotne – bez kolejek do lekarza

Ubezpieczenie Zdrowotne daje każdej osobie nieograniczony dostęp do wszelkich usług medycznych w określonych placówkach na terenie całego kraju. Dzięki imiennej karcie ubezpieczenia zdrowotnego osobie Ubezpieczonej przysługuje korzystanie z opieki zdrowotnej bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Jeżeli Państwa również interesują ubezpieczenia zdrowotne, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wystarczy podpisać umowę i opłacić składkę, aby móc cieszyć się pełną opieką lekarską.

Posiadając ubezpieczenia osobowe, wystarczy skontaktować się z Infolinią Medyczną, aby umówić się na wizytę do konkretnego lekarza. Nasza firma wyróżnia się najbardziej rozbudowaną na rynku ofertą, w której skład wchodzą ubezpieczenia osobowe. Dzięki tej różnorodności możemy dopasować indywidualną ofertę do potrzeb oraz oczekiwań wszystkich Klientów.

Ubezpieczenia zdrowotne, które oferujemy, zostały przygotowane przez Towarzystwa Ubezpieczeń, aby umożliwić Klientom szybki oraz sprawny dostęp do wszelkich potrzebnych usług medycznych w placówkach na terenie całego kraju. Dzięki wykupieniu ubezpieczenia mają Państwo możliwość skorzystania z usług ponad ośmiuset placówek zlokalizowanych w różnych miastach Polski. Jeżeli wykupią Państwo ubezpieczenia osobowe oferowane przez naszą firmę, otrzymają Państwo pewność bezproblemowego badania dla siebie oraz całej rodziny.

Nasze ubezpieczenia osobowe wyróżniają się wieloma zaletami, wśród których można uwzględnić przede wszystkim dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dzięki nam będą mieć Państwo pewność bezgotówkowej realizacji wszelkich świadczeń medycznych, a także nielimitowanego dostępu bez skierowań do wielu lekarzy specjalistów na terenie całego kraju. Oferujemy zdrowotne ubezpieczenia dla osób indywidualnych, a także w wariancie rodzinnym. Atrakcyjna składka ubezpieczeniowa jest kolejnym atutem naszych usług. Przy zawieraniu umów ubezpieczenia gwarantujemy minimum formalności, a także ochronę ubezpieczenia przez okres dwunastu miesięcy. Zapewniamy także możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej o specjalne ubezpieczenie pomocy doraźnej oraz świadczenia z tytułu pobytu osoby Ubezpieczonej w szpitalu. Jeżeli pragną Państwo zapewnić sobie wyjątkowy komfort i nie marnować czasu na stanie w długich kolejkach, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, której siedziba znajduje się na terenie miasta Kraków. Doradca ubezpieczeniowy firmy DAMO z pewnością idealnie dostosuje ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Do zalet tych ubezpieczeń można zaliczyć:

 • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.
 • Bezgotówkową realizację świadczeń medycznych.
 • Nielimitowany, dostępne bez skierowań wizyty lekarzy specjalistów.
 • Możliwość zawarcia ubezpieczenia w wariancie indywidualnym, jak również rodzinnym.
 • Atrakcyjna składka ubezpieczeniowa.
 • Minimum formalności przy zawieraniu umów ubezpieczenia.
 • Ochrona ubezpieczenia przez 12 miesięcy.
 • Możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej o ubezpieczenie pomocy doraźnej i świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu.

Jeżeli zależy Ci na komforcie i nie chcesz tracić czasu stojąc w kolejkach i umawiając się na wizytę do lekarza na następny miesiąc (bo taki termin ma dopiero wolny), skontaktuj się z nami.

ul. Niepodległości 1, 32-050 Skawina

Zapraszamy

dorotawasiolek@gmail.com

E-mail kontaktowy

504 770 456

Infolinia

pn-pt: 8-18
sob: 8-12

Godziny pracy